پست همکاری دریایی برگزاری بین الملل عربستان

پست: همکاری دریایی برگزاری بین الملل عربستان عمان تمرین نظامی شورای همکاری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلم «گوتی» ساخته جان تراولتا از منتقدان صفر گرفت

«گوتی» فیلم تازه جان تراولتا با امتیاز نادر صفر در میان منتقدها در سایت راتن تومیتوز روبه رو شد.

فیلم «گوتی» ساخته جان تراولتا از منتقدان صفر گرفت

فیلم «گوتی» ساخته جان تراولتا از منتقدان صفر گرفت

عبارات مهم : پروژه

«گوتی» فیلم تازه جان تراولتا با امتیاز نادر صفر در میان منتقدها در سایت راتن تومیتوز روبه رو شد.

به گزارش مهر ، جان تراولتا جهت سومین بار با یک فیلم بسیار ضعیف ظاهر شد.

فیلم تازه این بازیگر با عنوان «گوتی» که یک فیلم زندگینامه ای راجع به جان گوتی گانگستر هست، از پنجشنبه راهی سینماها شد و در حالتی تقریبا نادر با امتیاز صفر درصد در سایت راتن تومیتوز روبه رو شده است است.

این فیلم تنها ۱۳ نقد دریافت کرده که همگی آنها امتیاز صفر به فیلم داده اند.

البته تراولتا با چنین استقبالی بیگانه نیست و فیلم های با امتیاز صفر در سایت راتن تومیتوز مشمول بر «زنده بمان» محصول ۱۹۸۳ با بازی تراولتا و فیلم دیگر وی «ببین کی داره حرف می زنه» محصول ۱۹۹۳ جای دارند.

گلن کنی منتقد نیویورک تایمز از این فیلم به عنوان یک فیلم بسیار ملال آور یاد کرده و منتقد هالیوود ریپورتر آن را واقعا وحشتناک خوانده است که هم از نظر متن و هم هر چیز دیگری کسالت بار است.

«گوتی» از این آخر هفته در ۵۰۳ سالن سینما در آمریکای شمالی روی پرده رفته و این در حالی است که بیش از ۷ سال منتظر اکران بود. این درام درجه R آینده نگری می شود در نهایت بین یک تا ۲ میلیون دلار در سه روز افتتاحیه خود فروش کند.

این فیلم در اکران روز جمعه خود تنها ۶۱۴ هزار دلار فروخت و میانگین فروش ۳۵۰۰ دلار جهت هر سالن سینما جهت آن آینده نگری می شود. نیویورک، لس آنجلس و لاس وگاس شهرهایی هستند که بیشترین امید جهت فروش فیلم در آنها می رود.

با این حال سینماروها استقبال بیشتری از فیلم کرده اند و ۸۰ درصد آنها فیلم را مثبت ارزیابی کرده اند.

ساخت این فیلم نخستین بار در سال ۲۰۱۱ اعلام شد و از آن وقت چهار کارگردان جهت ساخت آن معرفی شد و ۴۴ تهیه کننده در فهرست ساخت آن قرار گرفتند.

نیک کاساوتیس سازنده «دفترچه» نخستین بار جهت کارگردانی این فیلم گزینش شد و بعد بری لوینسون جایگزین وی شد و جیمز توباک را جهت بازنویسی فیلمنامه وارد پروژه کرد. بعد جو جانستون کارگردان «کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام جو» به پروژه پیوست و آخر کوین کانلی وارد پروژه شد.

مارک فیوری که با امضای قراردادی با پسر گوتی کار ساخت این فیلم را برعهده گرفته بود سال ۲۰۱۱ در جشنواره فیلم کن اعلام کرد قصد دارد آل پاچینو را وارد این پروژه کند تا در نقش نیل دلاکروس ظاهر شود. این نقش آخر به استیسی کیچ رسید.

تهیه کننده نیز تاکید داشت لیندسی لوهان باید نقش همسر گوتی را بازی کند که آخر مگان لئونارد در این نقش ظاهر شد. جو پشی نیز از بازیگرانی بود که علیه فیوری فیلمز شکایت و اعلام کرد حقوقش جهت بازی قطع شده است و تقاضای خسارتی سه میلیون دلاری را کرد چون ۳۰ پوند وزن اضافه کرده بود تا در نقش شخصیتش ظاهر شود.

در حالی که این فیلم سال ۲۰۱۳ در بازار کن ارایه شد ولی کار تولید آن از ۲۰۱۶ شروع شد و در سین سیناتی جلوی دوربین رفت و آخر کانلی روی صندلی کارگردانی نشست.

این فیلم در جشنواره امسال کن جهت نخستین بار نمایش داده شد ولی در بخش رقابتی به نمایش درنیامد و این در حالی بود که جان تراولتا نیز در جشنواره حضور یافت تا مستر کلاسی جهت علاقه مندان برگزار کند.

فیلم «گوتی» ساخته جان تراولتا از منتقدان صفر گرفت

واژه های کلیدی: پروژه | میلیون | نیویورک | جشنواره | نیویورک | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog