پست همکاری دریایی برگزاری بین الملل عربستان

پست: همکاری دریایی برگزاری بین الملل عربستان عمان تمرین نظامی شورای همکاری

گت بلاگز بین‌الملل یک بانک آمریکایی، حساب بانکی یک شرکت ضدصهیونیستی و مدافع برجام را مسدود کرد

بانک آمریکایی «کامرسیا»، حساب یک شرکت ضدصهیونیستی را که تحریم علیه تل‌آویو را ترویج می‌کند و همچنین مدافع برنامه هسته‌ای کشور عزیزمان ایران هست، مسدود کرد.

یک بانک آمریکایی، حساب بانکی یک شرکت ضدصهیونیستی و مدافع برجام را مسدود کرد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ جروزالم پست نوشت: بانک آمریکایی کامرسیا حساب یک گروه ضدصهیونیستی و مدافع برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران را مسدود کرد.

این روزنامه چاپ فلسطین اشغالی نوشت: بانک بزرگ کامرسیا که مقرش در دالاس (ایالت تگزاس) هست، روز جمعه اعلام کرد که حساب بانکی متعلق به یک شرکت ضداسرائیلی را که تحریم علیه تل آویو را ترویج می کند، مسدود می کند.

عبارات مهم : انجمن

«واینی میلکی» سخنگوی این بانک به جروزالم پست گفت: «حساب (این بانک) بسته می شود و این نتیجه یک تصمیم گیری کاری است که در وقت مناسب عملی می شود. ما توضیح دیگری در این باره نداریم.»
جروزالم پست افزود: بسته شدن حساب بانکی انجمن بین المللی وکلای دموکراتیک که از جنبش بایکوت، سرمایه زدایی و تحریم (بی دی اس) حمایت می کند، نخستین مورد از مسدود شدن حساب بانکی ضداسرائیلی در یک بانک آمریکایی است.
تصمیم بانک کامرسیا به توقف رابطه مالی با انجمن مذکور، 3 روز بعد از آن اتخاذ می شود که گریگ ابوت، فرماندار تگزاس، یکی از قویترین قوانین ضد بی دی اس را امضاء کرد. تگزاس قراردادهای ایالتی با شرکت هایی را که از جنبش بی دی اس حمایت می کنند، منع می کند.
هنوز معلوم نیست که بانک کامرسیا این حساب را به علت پیروی نکردن انجمن از قوانین ضد بی دی اس بسته است یا به علت نقض احتمالی قوانین ضدتروریسم.
انجمن مذکور -که مقرش در بروکسل است- رابطه کاری با یک گروه حقوقی کمونیستی کره شمالی دارد و از برنامه هسته ای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نیز دفاع می کند.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انجمن | قوانین | بین الملل | ایران | برجام | حساب بانکی | بانک آمریکایی | بی دی اس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog