پست همکاری دریایی برگزاری بین الملل عربستان

پست: همکاری دریایی برگزاری بین الملل عربستان عمان تمرین نظامی شورای همکاری

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد رونمایی از کتاب ” قفسی که شکست” در یاسوج

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: خانواده شهدای عملیات بیت‌المقدس در استان تجلیل می‌شوند.

رونمایی از کتاب " قفسی که شکست" در یاسوج

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛امیرعباس آسمند با بیان اینکه سوم خرداد یادآور استقامت و پایداری ملت کشور عزیزمان ایران است اظهار داشت: سوم خرداد یک حماسه ملی است اگر حضور ملت در صحنه جبهه های دفاع نبود، نه حماسه آن پیروزی و نه حماسه حضور مردم در مراسم خوش حالی بعد از پیروزی تحقق نمی یافت.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: پاسداشت حماسه سوم خرداد زمینه انتقال ارزش های ایثار و فداکاری را در میان مردم به خاص نسل هایی که دوران دفاع مقدس را به صورت عینی تجربه نکرده اند، فراهم می کند.

عبارات مهم : حماسه

وی تبلیغات محیطی در سطح شهر، دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدای عملیات آزادسازی خرمشهر، برگزاری مراسم صبحگاه یکسان نیروهای مسلح در سطح استان، تجلیل از کارکنان ایثارگران دوران دفاع مقدس به خاص عملیات بیت المقدس و تجلیل از خانواده شهدا را از جمله برنامه های آینده نگری شده است به مناسبت “سوم خرداد” برشمرد و افزود: زنگ مقاومت و پیروزی ساعت 11 صبح در استان به صدا در می آید.

آسمند از برگزاری میزگرد تلویزیونی با عنوان « سوم خرداد» از شبکه استانی دنا خبر داد و گفت: همایش پیاده روی خانوادگی جهت پاسداشت این حماسه ملی روز جمعه در استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره اینکه 19 یادمان شهدای گمنام دراستان وجود دارد، بیان کرد: عملیات ساخت 10 یادمان تاکنون به آخر رسیده است.

آسمند اظهار داشت: به مناسبت ” سوم خرداد” آیین رونمایی از کتاب ” قفسی که شکست” نوشته خسرو نیکنام که با همکاری بنیاد حفظ آثار تالیف شد، برگزار می شود.
انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: حماسه | استانی | پیروزی | عملیات آزادسازی | کهگیلویه و بویراحمد | کهگیلویه و بویراحمد | بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس | عملیات بیت المقدس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog